Főoldal » Bejegyzések » FIX TV | Tippmester – Labdarúgó-világbajnokság 2018 – Irány a negyeddöntő! | 2018.07.05.

Tippmester – Irány a negyeddöntő!

A Tippmester legújabb adásában felidéztük a nyolcaddöntő legizgalmasabb pillanatait, hisz Belgium óriást fordítva győzte le Japánt 3-2-re, míg Anglia kínkeservesen tizenegyesekkel győzte le Kolumbiát. Brazília hozta világklasszis formáját és 2-0 legyőzte Mexikót, míg Svájc kikapott Svédországtól, akik 1994 óta nem jutottak be egyetlen vb-negyeddöntőbe.

Ezzel megszületett a negyeddöntő összes párosítása és most nem lesz okunk az unalomra, hisz érdekes meccsek elé nézünk.

negyeddöntő tippmester foci vb

Franciaország kiváló támadójátékosa Kylian Mbappé kiemelkedő formájával ismét felhívta magára a figyelmet Argentína ellen. Az uruguayi védelem nem tudta felzárkóztatni, akármennyire is próbálkozott Mascherano, Rojo vagy éppen Otamendi.

Ezzel szemben Uruguay szenzációs csapatjátékkal győzte le Portugáliát Cavani két remek góljával. Egyetlen bökkenő, hogy Cavani sérülése miatt korántsem biztos, hogy pályára tud lépni, így elképzelhető, hogy Stuani fogja váltani. Külön érdekesség, hogy a Francia középpálya piaci értéke 310 millió euró, ami majdnem megfelel a teljes uruguayi keret piaci értékének, ami a Transfermarkt becslése szerint 370 millió eurót ér.

Neymar és Eden Hazard összecsapása is kiemelkedő figyelmet kap, hisz két klasszis játékosról van szó, akik bármikor képesek villantani és előnybe juttatni csapatukat. Sok kritika érte Neymar-t az utóbbi időben, ami a színleléseit illeti, mivel sokan ezt a játék megcsúfolásának érzik, valamint szándékos időhúzásnak. Az kétségtelen, hogy két nagyon elszánt csapattal fogunk találkozni a negyeddöntőben, akik taktikailag jól felépítve fognak támadni, illetve védekezni a meccs során.

neymar eden hazard tippmester vb foci

Kiderül még, hogy Martin és Zoli kiket tart a legesélyesebbnek a továbbjutásra, valamint megnéztük, hogy a fogadóirodák miként vélekednek a közelgő mérkőzésekről.

A Tippmester korábbi adásait ide kattintva lehet visszanézni videótárunkból!

Új adás legközelebb július 9-én 18:00 órától lesz látható a FIX TV képernyőjén!